На сайте: 3 года 10 месяцев (Обновление: 31 Мая 2015)
Тепломаш-К
Тепломаш-К
Кропивницкий,
Андреевская 6320
График работы:
Пн.-Пт.: 09-18
Сб.-Вс.: вых.
  • E-mail:gayduk-leonid@yandex.ru
Описание сервисного центра Тепломаш-К

Регіональний сервісний центр "ТЕПЛОМАШ-К", який успішно працює у галузі опалення, водо- та газопостачання на Кіровоградщині. Підприємство надає широкий спектр послуг у галузі обслуговуванні котельного обладнання.

Приорітетними напрямками діяльності сервісного центру сьогодні є здійснення робіт з монтажу та повного обслуговування котельного та насосного обладнання, а також продаж обладнання за привабливими цінами.

Якщо Ви запланували встановити автономне опалення чи виконати роботи з водо-, газопостачання, варто спочатку проконсультуватися із фахівцями. Адже насправді у цьому питанні є достатньо ньюансів, не знання яких може збільшити ваші витрати та строки проведення автономної системи. Отримати безкоштовну консультацію Ви можете за телефонами СЦ "ТЕПЛОМАШ-К". Якщо ж консультація потребує виїзд, то замовник проплачує лише вартість проїзду. До того ж, консультаційна послуга надається й у питаннях гарантійного/післягарантійного ремонту та сервісного обслуговування котлів.

СЦ "ТЕПЛОМАШ-К" є офіційним представником декількох торгових марок, які спеціалізуються на обладнанні для автономного опалення.

Работаем с такими брендами – авторизированный сервисный центр
ПОХОЖИЕ СЦ В этом ГОРОДЕ
Ремонт телевизоров, микроволновок

Кропивницкий,
ул. Чмеленко 67
(066) 318-63-65

ТехноМир

Кропивницкий,
Васнецова 8
(0522) 27-01-77

ЧП Колоколов С.М.

Кропивницкий,
Преображенская 28-А
(0522) 27-05-00

NetFox

Кропивницкий,
Дворцовая 38
(0522) 22-66-39

netfox.com.ua