На сайті: 1 рік 8 місяців (Оновлення: 7 Березня 2019)
Майстерня ALT STAR

Майстерня ALT STAR

Київ,
вул. Велика Кільцева 4б
Графік роботи:
Пн-Сб: 9:00 - 18:00
Нд: вихідний
    (096) 655-01-93
Майстерня ALT STAR

Наш сервісний центр ALT STAR - це провідне підприємство по сервісному обслуговуванню, ремонту, діагностиці та відновленню стартерів, генераторів, кондиціонерів, автономних опалювачів в Києві та Київській області.

Ми на високому професійному рівні виконуємо ремонт стартерів і генераторів для легкових автомобілів і вантажних автомобілів, будівельної та сільськогосподарські техніки, а також різної спецтехніки.

При виконанні ремонту нашими фахівцями, проводиться повна комплексна діагностика стартера і генератора, застосовуючи при цьому сучасне обладнання. Це дозволяє їм швидко визначати причини неполадок, пов′язані з виходом з ладу тих чи інших частин агрегатів. При виконанні ремонтних або профілактичних робіт по стартеру і генератору в Києві та Київській області, наш сервісний центр використовує в якості комплектуючих оригінальні запчастини відомих світових лідерів - виробників, що поставляють свою продукцію на заводські конвеєри, або комплектуючі, що випускаються для вторинного ринку, які за своїм складом , характеристикам і якістю не поступаються оригіналу.

Завдяки точному проведення комплексної діагностики, професійно виконаному ремонту і використанню оригінальних, якісних запчастин, працездатність стартера або генератора повністю відновлюється. Агрегат починає працювати як новий, у нього поновлюються всі його технічні характеристики і функції.

Ми робимо це для того, що б Ви були завжди впевнені в своєму автомобілі, що він буде їздити і експлуатуватися, а не стояти посеред дороги!

Працюємо з такими брендами
СХОЖІ СЦ У цьому МІСТІ
POINT 93

Київ,
вул. 93-я Садова 98
(063) 534-28-37

point93.com.ua

Компанія Автоком

Київ,
вул. Івана Гонти 1
(044) 364-25-05

autocom.in.ua