Черкаси,
Графік роботи: Хочу поділитися своїм досвідом співпраці з сервісним центром. Принесли в ремонт електро-самокат, при прийомі оголосили вартість діагностики та оформили заявку. Ми оплатили діагностику. Не дивлячись на те, що звернулися зі своєю проблемою уже в ″разгар″ сезону електротранспорту, результат діагностики повідомили дуже в короткий термін. Одразу пояснили, що саме не працює і як можна зарадити цьому. Зорієнтували по вартості. За кілька днів перетелефонували і повідомили про готовність нашого самокату. При розрахунку, суму яку оплатили за діагностику вирахували ід вартості ремонту. Дуже задоволені виконаною роботою.
Я дуже задоволений роботою сервісного центру, який відремонтував мою бодікамеру. Я приніс її в ремонт, так як був пошкоджений екран після падіння. Вони швидко зорієнтували по наявності з/ч та по вартості. Я погодився і залишив їм свою камеру. Через три дні вони повідомили мені, що ремонт завершено і я можу забрати свою камеру. Я прийшов до них, все перевірив і був приємно здивований, що камера працювала навіть краще, ніж до падіння. Зображення було чітким і яскравим, а звук був чистим і гучним. Щиро вдячний сервісному центру за їх професіоналізм та оперативність! Я рекомендую їх усім, хто потребує ремонту бодікамери.
Швидке і якісне обслуговування.
Здавала на ремонт ноутбук та смартфон, все якісно відремонтували. Дякую!
Не рекомендую. Робот-пилосос пробув у сервісі більше двох місяців так і не змогли визначити причину несправності. Віддавши пилосос в інший сервіс, там відремонтували протягом двох годин.
Не рекомендую! Гроші взяли, техніку не відремонтували. Порядності та чесності, я не помітив, навпаки посмішки директора, на зауваження...
Доброго дня! Ваші звинувачення не відповідають дійсності! Діагностика платна і оплачується наперед та мінусується від суми ремонту якщо він проводиться! Про це ми повідомляємо всіх на етапі прийому техніки на ремонт, навіть оголошення на рецепції є з цією інформацією!
Рекомендую! Чудовий та досвідчений сервіс, ремонтом самокату та квадрокоптера цілком задволена, ще телефон понесу ремонтувати! Порядні та чесні люди!