На сайте: 2 года 11 месяцев (Обновление: 14 Августа 2016)
РЕМ Сервис

РЕМ Сервис

Луцк,
Киевский майдан 7
График работы:
Пн.-Пт.: 09-19
Сб.: 10-15
Вс.: вых.
Описание сервисного центра РЕМ Сервис

Рем-Сервис - авторизований сервісний центр у місті Луцьку, що займається гарантійним та післягарантійним ремонтом, налаштуванням та обслуговуванням різноманітної електротехніки, продажем аксессуарів та комплектуючих.

Ми працюємо вже понад 10 років на ринку, що дозволило нам створити надійну команду фахівців, необхідну матеріально-технічну базу, досягти визнання відомих світових брендів, партнерів в Україні та у місті Луцьку.

Ми розширюємося і приймаємо у нашу команду нових працівників та спеціалістів, які зацікавлені у надійній довгостроковій співпраці.

Наші спеціалісти періодично проходять тренінги та навчання у відомих світових брендів, що дбають про сервісне обслуговування своєї техніки.

Сучасне обладнанням та інструменти щодня полегшують та пришвидшують виконання різноманітних завдань. Ми намагаємося отримувати задоволення під час роботи та від отриманого результату. Наявність власного складу з запчастинами пришвидшує та полегшує виконання завдань.

Ми намагаємося максимально автоматизувати процеси, що дає можливість пришвидшити виконання робіт, поліпшувати якість обслуговування. І при цьому справедливо оцінюємо вартість наданих послуг та розширюємо спектр наших робіт.

Ми розуміємо, що наш успіх і задоволення ваших потреб - речі взаємозалежні. Тому ми вдячні кожному, хто звернувся до нас. І надалі намагатимемось якомога простіше, легше та якісніше проводити обслуговування клієнтів. У свою чергу просимо відноситися з розумінням до нас, адже це всього лише техніка - вона, як і людський організм, не менш непередбачувана та не варта зайвих емоцій.

Гарантійне обслуговування та ремонт здійснюємо на місці або відправляємо техніку в інші сервісні центри-партнери - в залежності від договору з тією чи іншою компанією.

Післягарантійне обслуговування та ремонт (платне) здійснюємо також на місці або ж відправляємо техніку в інші сервісні центри-партнери, якщо виникають для цього підстави.

Серед наших партнерів - відомі світові бренди, компанії України та Луцька. Це дає нам змогу усувати несправності у роботі тієї техніки, яку ремонтувати на місці ми не маємо можливості, наприклад складну фото-відео техніку, для якої потрібне спеціальне обладнання, спеціалісти та їх навички. Наші майстри мають можливість зв’язатися та проконсультуватися з більш кваліфікованими фахівцями галузі, а також отримати на замовлення оригінальні запчастин та комплектуючі.

ПОХОЖИЕ СЦ В этом ГОРОДЕ
ЧП Форест-Украина

Луцк,
пр-т Молодёжи 4
(0332) 71-70-24

forestukraina.com

Remiot

Луцк,
Потебни 71
(0332) 29-02-83

ЧП Макарчук П.Д. м-н Профлайн

Луцк,
Шопена 2
(0332) 72-28-13

profline-ua.com

iService Луцк

Луцк,
проспект Воли 54
(095) 463-11-46

vk.com

ЧП Калибр

Луцк,
Электроаппаратная 3
(0332) 78-77-72

iCity

Луцк,
пр.Воли 7а
(0332) 72-13-13

vk.com

ФЛП Собуцкий

Луцк,
Лысенка 18
(0332) 78-45-24

HD service

Луцк,
проспект Соборности 38
(067) 174-59-44

vk.com

ТеплоТехнология

Луцк,
Конякина 9
(0332) 78-87-47

teploteh.in.ua